Baldai pagal užsakymą pavers namus unikaliais

2015 / 12 / 01

baldai pagal užsakymą

Poilsio palaimą pajusti ir nestandartinį interjerą sukurti padės tik tokie baldai, kurie yra pagaminti būtent pagal individualų užsakymą. Kiekvienas trokštame gyventi tokiuose namuose, kur geriausiai jaustumėmės, pailsėtumėm, rastumėm užuovėją nuo darbinės aplinkos, slogių išgyvenimų, žmonių erzelio ar miesto triukšmo. Suprantama, jaukumą, ramybę, pakilią nuotaiką namuose daugiausia kuria patys namų gyventojai (arba atvirkščiai – jei į namus nesinori sugrįžti). Tačiau išskirtiniais, nepakartojamais, unikaliais namus paverčia tik tai erdvei pagaminti baldai, atitinkamai pagal juos ir supančios erdvės apdailą priderintas interjeras. Taip, kaip šeimininkai įsivaizduoja savo svajonių namus, optimaliausiai išpildyti gali tik atitinkami specialistai: interjero ar baldų dizaineriai, gamintojai, kūrėjai. Juk jie, išklausę pageidavimus, įsigilinę į individualias aplinkybes, įvertinę aplinką, erdvę gali surasti patį tinkamiausią, tik tiems namams, būtent šiai vietai geriausią sprendimą. Ir tuomet, pridėjus pačių namiškių mėgiamų interjero detalių, svarbius gyvenimo momentus menančių nuotraukų, iš kelionių parsivežtų mielų lauktuvių, namai įgaus savo sielą, charakterį ir taps nepakartojamais. Tegu juos bando kopijuoti kaimynai ar draugai, tačiau to padaryti nepavyks, nes visa esmė – šeimininkų skonis ir stilius, panaudotas kuriant SAVO namus.

Jei planuojate namuose turėti patogius ir funkcionalius, aukštos kokybės baldus, verta juos gaminti pagal individualų užsakymą. Į jūsų namus atvykę baldų gamintojai ar dizaineris pateiks tinkamiausią tai namų erdvei variantą iš begalės audinių pavyzdžių bei atliks reikalingus išmatavimus. Profesionaliai pritaikę eiliniam žmogeliui nežinomus baldų gamybos sprendimus jie išnaudos kiekvieną laisvą centimetrą, kad namuose netrūktų erdvės ir jie nebūtų užgožti vien tik baldais. Spalvinė sienų, grindų, užuolaidų ar kitokių langų dangalų gama turi skoningai derėti su baldais ir kurti bendrą harmoniją, tad visa tai įvertinti galima tik realiai matant atitinkamą vaizdą. Baldai pagal užsakymą – geriausia išeitis gyvenantiems ne tik dideliame name, kur daug erdvės, bet ir ankštame bute, kurį įsirengti prireikia nemažai sumanumo. Juk ir čia norisi turėti kuo daugiau vietos, ypač jei auga mažieji namų gyventojai, kurių žaidimams tuo labiau reikalinga erdvė. Taigi mažame bute individualiai pagaminti baldai išnaudos kiekvieną kertelę, tuo pačiu atlikdami savo funkcijas.

Skoningai dekoruotoje aplinkoje svarbu ne tik ja grožėtis, bet ir patogiai jaustis. Išsamus ir harmoningas namų vaizdas, jo energija susideda iš teisingai parinktų ir tarpusavyje susietų elementų, kurių vienas iš svarbesnių – baldai.